OTEVŘENO DENNĚ DO 19:00 hod BRANICKÁ 18, PRAHA 4

Kdo jsme

Naše rodinná filozofie a doba prapůvodního vzniku sahá již do minulého století a to konkrétně do roku 1970 kdy jsem se narodil a naše rodina začala v oboru prodeje a vazby květin pracovat .  Možná i proto jsem ,,Muž s vášní pro květiny,,.

Od svých 7 let jsem již byl zapojen do provozu prodejny a vazárny květin na exponovaném místě u hl. vchodu Olšanských hřbitovů v Praze a získával první zkušenosti. Ihned jak bylo možné rodina začla podnikat a budovali jsme společně značku a firmu ,,ANO květiny,, která bohužel nepřežila odchod jejího ,,jediného ,, vlastníka v rodině a to je jeden z důvodů proč vznikla naše nová značka na trhu roku 2017 ,,Family Flowers,, . Dalším výrazným impulzem pro vznik nové firmy bylo narození mé dcery Sofie a tak jsem se rozhodl pokračovat v oboru tak jak bych chtěl já a vstoupil oficielně do podnikatelské sféry s kontakty a oborovými znalostmi znalostmi sahajícími až 40 let zpět. Nákup květin , prodej, smuteční vazby, svatební floristika, eventy....

Mým cílem je rychle , kvalitně, ke spokojenosti zákazníka pokud možno kompletní servis. Mnohdy zázraky na počkání a nemožné do 3 dnů :-)